Toliau nurodytos privatumo taisyklės reglamentuoja UAB „Rutana“ elektroninės parduotuvės pagrindinius asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo principus bei tvarką.

Duomenų pateikimas elektroninėje parduotuvėje

Registracijos ir užsakymo pateikimo formose privalote pateikti išsamią bei teisingą informaciją apie save. Jeigu pateikti duomenys netikslūs, melagingi ar klaidinantys, elektroninės parduotuvės administracija turi teisę anuliuoti Jūsų registraciją ar apriboti galimybes naudotis interneto parduotuvės paslaugomis. Asmeniniams duomenims pasikeitus, atnaujinkite juos nedelsiant.

Asmens duomenys renkami ir naudojami tik teisėtais ir apibrėžtais tikslais, Jūsų apsipirkimo patogumui, sklandžiam prekių pristatymui užtikrinti. Jūsų El. pašto adresas tiesioginės rinkodaros tikslais gali būti naudojami tik gavus Jūsų sutikimą, kurį duodate, įvesdami duomenis naujienlaiškio užsakymo formoje arba užsakydami pažymėję, kad sutinkate gauti mūsų naujienlaiškius.

Slapukai

Jūsų kompiuteryje (ar mobiliajame įrenginyje) įrašome slapukus (angl. „cookies“), kurie padeda atpažinti Jus, kaip ankstesnį svetainės naudotoją, taip pat, padeda paprasčiau naudotis visomis sveitainės funkcijomis.

Asmens duomenų teikimas trečiosioms šalims

UAB „Rutana“ neteikia asmens duomenų trečiosioms šalims, išskyrus įstatymų nustatytais atvejais Lietuvos Respublikoje veikiantiems teismams, Valstybinei mokesčių inspekcijai, antstoliams, teisėsaugos institucijoms, taip pat, kitiems teisėtą interesą turintiems tretiesiems asmenims.

Informacija nepilnamečiams

Be tėvų ar globėjų sutikimo, nepilnamečiams elektroninėje parduotuvėje pateikti asmeninių duomenų nerekomenduojame.

Taisyklių keitimas

UAB „Rutana“ turi teisę keisti Privatumo taisykles, apie tai pranešdami šioje elektroninėje parduotuvėje. Jei po taisyklių pakeitimų toliau naudojatės svetainės teikiamomis paslaugomis, laikytina, kad Jūs sutinkate su minėtais pakeitimais.

Baigiamosios nuostatos

Iškilę nesutarimai dėl numatytų taisyklių vykdymo sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, toliau klausimai sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.